Perustiedot
| Rekisterinumero | LPP-485 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 29.4.2025 |
| Ajomäärä | 127000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 530 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 52 km |
| Akkukapasiteetti ** | 12,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- SUOMI-Auto
- 1-Omistaja
- Sähköinen merkkiliikkeen huoltokirja
- M Sport
- Vetokoukku (alle taittuva)
- Aluvanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat
- Ulkoväri: Alpinweiss III
- Neliveto
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat edessä- ja takana
- BMW display key
- Adaptiiviset LED -ajovalot
- HUD -tuulilasin heijastusnäyttö
- Driving Assistant
- Parking Assistant Plus
- Vakionopeudensäädin
- Navigointijärjestelmä
- Apple CarPlay / Android Auto
- Radio / Bluetooth / USB
- Kangasverhoilu Rhombicle / Alcantara - Anthracite | Black
- Nahkaverhoiltu M Sport monitoimiohjauspyörä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävät etuistuimet
- Sportpenkit
- Sähkösäätöinen kuljettajanistuin
- Musta sisäkatto
- Isofix
- Automaattinen ilmastointi
- Xtraboost
- Blow-by heater
- Ambient tunnelmavalaistus
- Mustat kattokaiteet
- Shadow Line
- Älypuhelimen langaton lataus (vaatii yhteensopivan älypuhelimen)
- eDrive services
- Connected Drive Services
- Connected Package Professional
- M Aerodynamiikka paketti
- Rengaspaineiden valvontajärjestelmä
- Sähkölasit
- Tummennetut taka- ja takasivulasit
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- ALV-Vähennyskelpoinen
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.5.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.5.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 215 kw / 292 hv |
| CO₂-päästöt | 43 g / km |
| Kokonaismassa | 2610 kg |
| Omapaino | 2035 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy
Harri Ojala
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;ri.;har
Matias Mäkitöyli
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;oyl;kit;.ma;ias;mat
Raine Ruokola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;ruo;ne.;rai
Emppu Klemettilä
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;met;kle;pu.;emp
Rene Mustakoski
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;ako;ust;e.m;ren
Juha Tuisku
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ku/;uis;a.t;juh
Sameli Ruokonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;oko;.ru;eli;sam
Vesa Luhtala
Automyyjä FI | SV
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ala;uht;a.l;ves
Joona Kivipelto
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lto;ipe;kiv;na.;joo
Joni Alkula
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;lku;i.a;jon
Veeti Saarimaa
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;rim;saa;ti.;vee
Marko Huhtikangas
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;ang;tik;huh;ko.;mar
Teppo Rintala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;rin;po.;tep
Jimi Esko
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sko;i.e;jim
Sami Haapaharju
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rju;aha;aap;i.h;sam
Jarmo Lieste
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ste;lie;mo.;jar
Kimi Kankaanpää
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;aan;ank;i.k;kim
Olli-Pekka Lähdesmäki
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;esm;ahd;a.l;ekk;i-p;oll
Eetu Lager
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;age;u.l;eet
Marcus Liedes
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ede;.li;cus;mar
Oskari Kontiainen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;nti;.ko;ari;osk
Tero Lepistö
Ulkomaan sisäänostaja FI | SV | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;epi;o.l;ter
Mikael Salo
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;.sa;ael;mik