Perustiedot
| Rekisterinumero | MRH-478 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 28.4.2026 |
| Ajomäärä | 210000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 530 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 53 km |
| Akkukapasiteetti ** | 12,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2024)
- ALV-vähennyskelpoinen
- Huoltokirja, sähköinen (viim. 209900km 3/26)
- M- Sport sisä/ulkopaketti
- Navigaattori
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Peruutuskamera
- Vetokoukku, alletaittuva
- Sähkösäätöiset etupenkit, ilman muistia
- Sporttipenkit, kangas
- Lisälämmitin, akkukäyttöinen
- Automaattinen ilmastointi laajennetuin toiminnoin
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Vakionopeudensäädin, nopeudenrajoittimella
- Ambielight tunnelmavalaistus
- Puhelimen langatonlataus x1
- Sähköinen takaluukku
- Musta sisäkatto
- BMW LED- ajovalot
- Musta hainevä antenni
- Bluetooth handsfree ja USB-liitäntä (sis.audio streaming)
- Handsfree-varustus, jossa laajennettu älypuhelinyhteys
- Integroitu käyttöohjekirja
- Sisäänrakennettu SIM-kortti ja Teleservices-järjestelmä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.9.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.2.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 185 kw / 252 hv |
| CO₂-päästöt | 42 g / km |
| Kokonaismassa | 2610 kg |
| Omapaino | 2035 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar