Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | BRJ-151 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 30.9.2025 |
| Ajomäärä | 178000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | X1 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltohistoria (viimeisin huolto 175tkm 9/2025)
- Moottorinlämmitin + Sisähaara
- Vetokoukku
- 2 x renkaat + 2 x erik. vanteet
- Peruutustutka
- Automaattinen ilmastointi
- Automaattivaihteisto (8-vaihteinen)
- Xenon-ajovalot
- Lämmitettävät etuistuimet
- Takaselkänoja käännettävä 40:20:40 -jaolla
- Dynamic Stability Control (DSC), ajovakauden hallintajärjestelmä
- Dynamic Traction Control (DTC), luistonestojärjestelmä
- Vakionopeussäädin
- EU5 pakokaasupäästöstandardi (Ei Adblue)
- Ajotietokone
- Ulkopeilit, sähkötoimiset ja lämmitetyt
- Bluetooth handsfree Professional ja USB-liitäntä
- Aux-In liitäntä keskikonsolissa
- Radio BMW Professional Radio / CD-soitin, 5 kaiutinta
- Nahkapäällysteinen monitoimiohjauspyörä
- Crash sensor (törmäystilanne-avustin)
- Lastenistuimen ISOFIX kiinnikkeet
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.10.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.10.2013 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 105 kw / 143 hv |
| CO₂-päästöt | 143 g / km |
| Kokonaismassa | 2140 kg |
| Omapaino | 1650 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Parolantie 65, HÄMEENLINNA
Tätä ajoneuvoa myy
Jukka Holmi
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;hol;ka.;juk
Santeri Huusko
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;uus;i.h;ter;san
Heikki Pullinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lli;.pu;kki;hei
Jani Reentie
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;een;i.r;jan
Mika Balakin
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kin;ala;a.b;mik
Teemu Varkila
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;var;mu.;tee
Simo Koskela
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ela;osk;o.k;sim
Jasper Rinta-Jouppi
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;per;jas
Pentti Remes
Sisäänostaja
.fi;ppi;jou;nta;/ri;mes;.re;tti;pen
Anton Nuora
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ra/;nuo;on.;ant