Perustiedot
| Rekisterinumero | NNE-716 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 82000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Metalli sininen(Phytonic Blue) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | X3 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 3 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 48 km |
| Akkukapasiteetti ** | 12,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- AUTO TULOSSA!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- 1 omistaja
- SUOMI-auto
- ALV-vähennyskelpoinen
- Akkutesti SOH: 88 / 100
- Merkkiliikkeen sähköinen huoltohistoria(viim.66149km 11/2025)
- Nahkainen M Sport Urheiluohjauspyörä vaihteenvalitsimin
- Automaattinen ilmastointi, laajennetuin toiminnoin
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Steptronic Sport-automaattivaihteisto
- Nahkaverhoilu Cognac
- Pysäkointietäisyyden valvonta (PDC) edessä ja takana
- Urheiluistuimet edessä
- Etuistuinten sähkösäätö, kuljettajan istuin muistilla
- Istuinlämmitys edessä
- Metalliväri sininen(Phytonic Blue)
- M Sport package -paketti KHSW Sensatec Black, 1VT 19" M Y-spoke 887 M Bicolour, 3MC BMW Individual -kattokaiteet, korkeakiiltoinen Shadow Line, 4KN M Sisäkoristelistat, Aluminium Rhombicle dark, korostuksella Pearl Chrome, 704 M Sport -alusta, 710 M Sport Nahkainen Urheiluohjauspyörä, 715 M Sport Aerodynamiikkapaketti, 760 BMW M Shadow Line ulkoiset yksityiskohdat, 775 BMW M Sisäkattoverhoilu Anthracite, 2TB Steptronic Sport -automaattivaihteisto (30i/d/e), 2TE Steptronic-automaattivaihteisto ja vaihdekatkaisimet ohjauspyörässä (20i/d)
- Ambient-valopaketti
- BMW Live Cockpit Professional
- HiFi -kaiutinjärjestelmä
- Takaluukun automatiikka
- Adaptiiviset LED-ajovalot
- Kaukovaloavustin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.10.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.10.2023 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 215 kw / 292 hv |
| CO₂-päästöt | 47 g / km |
| Kokonaismassa | 2600 kg |
| Omapaino | 2065 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar