Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 10 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Chevrolet Malibu, joka vie sinut kesäseikkailuihin tyylillä! Tämä musta sedan on varustettu automaattivaihteistolla ja nahkaverhoilulla, joten matkanteko on yhtä juhlaa. Mukavuutta lisäävät penkinlämmittimet ja moottorilämmitin, jotka pitävät kylmät aamut loitolla. Kahdet renkaat takaavat, että olet valmis mihin tahansa keliin. Tämä käytetty menopeli on nähnyt elämää, mutta kilometrit ovat vielä kohtuulliset. Jos tämä Malibu-mallin Chevrolet voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | XVJ-175 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 31.10.2025 |
| Ajomäärä | 126000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Malibu |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 12 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Ilmastointi: Automaattinen
- Radio
- Navigaattori
- Keskuslukitus
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Ohjaustehostin
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähkösäätöiset istuimet: Muistilla
- Kaadettavat takaistuimet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Nahkaverhoilu
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Sähköpeilit
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- 2 x Renkaat
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.9.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.9.2013 |
| Vetopainot | 750 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 2384 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 123 kw / 167 hv |
| CO₂-päästöt | 188 g / km |
| Kokonaismassa | 2100 kg |
| Omapaino | 1694 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy