Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | MTY-640 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 15.1.2026 |
| Ajomäärä | 55000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Vihreä |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Berlingo |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 7 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- Suomiauto
- Huoltomuistio
- 2x renkaat + 2x vanteet
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- 7 istuinpaikkaa
- Pysäköintitutka takana
- Alaslaskettava etumatkustajan istuin
- Isofix kiinnikkeet lastenistuinta varten toisen istuinrivin istuimissa
- Kolme erillistä alaslaskettavaa istuinta toisella istuinrivillä
- ESP ajovakaudenhallintajärjestelmä
- Ilmastointi
- Kosketusnäyttö 8' suomenkielinen, audiojärjestelmä 6 kaiutinta, Bluetooth, Mirror Screen ja USB medialiitin
- Kattokaiteet kiiltävän mustat
- Etu- ja sivuliukuovien sähköikkunat
- Sade- ja valaisuustunnistin
- Keskuslukitus kaukosäätimellä, yksi kaukosäädin avain
- Sähkötoiminen lapsilukitus liukuovissa
- Active Safety Brake automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä
- Aktiivinen kaistavahti
- Nopeusrajoitusliikennemerkkien tunnistin
- Törmäysvaaran hälytin
- Säilytyshylly tuulilasin yläpuolella
- Säilytyslokero mittariston yläpuolella Feel malleissa
- Sisustus - Kangasverhoilu Mica
- LED päiväajovalot
- Sumuvalot kulmavalotoiminnolla
- Korinväriset ulkopeilien taustat ja ovenkahvat
- Mustat Airbump kylkilistat
- Pack Color White valkoiset sumuvalojen kehykset ja kylkilistojen koristeet
- Rengaspainetunnistin pyörintänopeuteen perustuva mittaus
- Mäkilähtöavustin
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Sähkösäätöiset ulkopeilit lämmityksellä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.1.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.1.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 1240 kg |
| Kuutiotilavuus | 1499 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 153 g / km |
| Kokonaismassa | 2260 kg |
| Omapaino | 1615 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy