Perustiedot
| Rekisterinumero | MOJ-522 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 23000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | C3 Aircross |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Auto tulossa. Varusteet tarkentuvat auton saapuessa!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Automaattinen ilmastointi sekä sade- ja valaisuustunnistin
- Isofix kiinnikkeet takaistuimen reunapaikoilla
- Kahdessa osassa taittuva takaistuimen selkänoja
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- ESP Ajovakaudenhallintajärjestelmä
- Istuinlämmittimet edessä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Vakionopeudensäädin ja nopeuden rajoitin
- Etumatkustajan etuturvatyyny
- Kuljettajan etuturvatyynyt
- Sivuturvatyynyt edessä sekä verhoturvatyynyte edessä ja takana
- Kosketusnäyttö 9" suomenkielinen, sis. Radio, 6 kpl kaiuttimia, Bluetooth ja USB Dataliitin, Mirror Screen sekä Navigointi.
- Sumuvalot ja kulmavalot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.5.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.5.2022 |
| Vetopainot | 600 kg / 840 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 140 g / km |
| Kokonaismassa | 1835 kg |
| Omapaino | 1280 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san
Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san
Paavo Suominen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;suo;vo.;paa
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Niko Turpeinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik
Jaakko Rask
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;sk/;.ra;kko;jaa
Lassi Ahveninen
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;eni;ahv;si.;las