Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | XVJ-773 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 26.8.2025 |
| Ajomäärä | 80000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | C3 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltokirja ( viim 8/25 72tkm)
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin
- Ilmastointi
- Isofix
- Sähkötoimiset ikkunannostimet
- Radio/ CD-soitin
- 2xavaimet
- Sähkösäätöiset sivupeilit
- Kaukolukitus
- 2xrenkaat
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.1.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.9.2013 |
| Vetopainot | 520 kg / 1100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 60 kw / 82 hv |
| CO₂-päästöt | 107 g / km |
| Kokonaismassa | 1511 kg |
| Omapaino | 1140 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter