Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 15 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä harmaassa Citroen C4 -viistoperässä on kaikki, mitä tarvitset kesän huolettomiin ajomatkoihin! Vakionopeudensäädin pitää huolen siitä, että matka taittuu kuin siivillä, ja ilmastointi viilentää mukavasti kuumina päivinä. Takaistuinten käännettävät selkänojat tuovat joustavuutta arkeen, ja kahdet renkaat takaavat, että olet valmis kaikkiin vuodenaikoihin. Tämä käytetty auto on ollut hyvin pidetty ja huollettu, joten se on valmis uusiin seikkailuihin. Jos tämä C4-mallin Citroen voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YGJ-579 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Viimeisin katsastus | 9.3.2026 |
| Ajomäärä | 230000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | C4 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 10 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomiauto
- Huoltomuistio
- 2x renkaat + 2x aluvanteet
- Vakionopeudensäädin
- Ilmastointi
- Takaistuinten selkänojat käännettävissä 2/3 ja 1/3
- ESP ajovakauden hallintajärjestelmä
- Etumatkustajan turvatyyny poiskytkentämahdollisuudella
- Ajotietokone
- CD-radio, säätimet ratin keskiössä
- Radio, CD
- Sähkötoimiset sivuikkunat edessä
- Keskuslukitus kaukosäätimellä
- Ohjauspyörän korkeuden ja etäisyyden säätö
- Valaistu tavaratila
- Isofix-kiinnikkeet lastenistuimelle takasivuistuimissa
- ABS-jarrut
- Sähkötoimiset sivupeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.7.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.7.2006 |
| Vetopainot | 637 kg / 1511 kg |
| Kuutiotilavuus | 1580 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 80 kw / 109 hv |
| CO₂-päästöt | 169 g / km |
| Kokonaismassa | 1732 kg |
| Omapaino | 1275 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy