Perustiedot
| Rekisterinumero | RPP-474 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 1.8.2025 |
| Ajomäärä | 305000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Grand C4 Picasso |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 7 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Miro Auvinen
Automyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Automaattinen ilmastointi kaksialuesäädöllä
- Pysäköintitutka takana, sisältäen kylkiä vasten kääntyvät sivupeili
- 7 istuinta
- Etuistuinten niskatukien korkeuden säätö
- Etuistuinten säädettävät keskikyynärnojat
- Kolmannen istuinrivin istuimet käännettävissä tavaratilan alle
- Toisella istuinrivillä kolme samansuuruista alas taitettavaa istuinta
- Toisen istuinrivin istuinten pitkittäissäätö
- ESP ajovakauden hallintajärjestelmä
- Panorama kattoikkuna
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Sivuturvatyynyt edessä
- Radio, CD - soitin, MP3 yhteensopiva
- Nahkakehäinen ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeuden- ja syvyyden säätö
- Ajovalojen pesimet
- Verhoturvatyynyt 1 ja 2 rivin sivuistuimissa
- Mäkilähtöavustin
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Sähkötoimiset sivuikkunat likistyksenestolla, edessä
- Sähkötoimiset sivuikkunat likistyksenestolla, takana
- Sähkötoimiset ja lämmitteiset sivupeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.2.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.2.2010 |
| Vetopainot | 750 kg / 1180 kg |
| Kuutiotilavuus | 1560 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 80 kw / 109 hv |
| CO₂-päästöt | 142 g / km |
| Kokonaismassa | 2250 kg |
| Omapaino | 1614 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sellukatu 5, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Miro Auvinen
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uvi;o.a;mir
Samuli Hakanen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;.ha;uli;sam
Veeti Hartikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ti.;vee
Vilhelmi Tiitu
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;tu/;tii;mi.;hel;vil
Tero Arola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;rol;o.a;ter
Tero Mäkinen
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aki;o.m;ter
Tomi Äyräs
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;yra;i.a;tom
Esa Kukkonen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kko;.ku;esa
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;iai;ous;o.n;iir
Ville-Valtteri Hartikainen
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ri.;tte;val;le-;vil
Kristian Kulmala
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;mal;kul;an.;sti;kri
Wille Mattila
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;mat;le.;wil
Jani Hautamäki
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ki/;ama;aut;i.h;jan
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar