Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 24 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Dacia Dusterissa on kaikki, mitä kesäseikkailuihin tarvitset! Tämä maastoauto on ollut vain yhdellä omistajalla, ja siinä on merkkiliikkeen huoltokirja, joten tiedät, että se on pidetty kuin kukkaa kämmenellä. Neliveto vie sinut minne vain, ja Webasto pitää sinut lämpimänä viileinä aamuina. Vetokoukku on valmiina vetämään peräkärryä tai asuntovaunua, joten kesäreissut sujuvat kuin tanssi. Älä missaa tätä Dacia Duster löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | UZR-214 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 3.11.2025 |
| Ajomäärä | 185000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Duster |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomiauto
- 1. omistajalta
- Merkkiliikkeen huoltokirja (viim. 10/2025 183tkm)
- Jakohihna vaihdettu 11/2022 137tkm)
- 2x renkaat
- 2x vanteet
- Webasto
- Vetokoukku
- Ilmastointi
- 4x sähköikkunat
- Vakionopeudensäädin
- Penkinlämmittimet edessä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.3.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.3.2017 |
| Vetopainot | 695 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1461 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 80 kw / 109 hv |
| CO₂-päästöt | 123 g / km |
| Kokonaismassa | 1875 kg |
| Omapaino | 1395 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter