Perustiedot
| Rekisterinumero | CRL-224 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 7.10.2024 |
| Ajomäärä | 211000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Oranssi |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Edge |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Jakohihna vaihdettu 8/25
- Huoltohistoria (viim. huolto 8/25)
- Avaimeton sisäänkäynti
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin (Webasto)
- Vetokoukku
- ST-line Korisarja
- Peruutuskamera
- Digimittaristo
- Urheilumallinen etuistuin
- 360-pysäköintikamera
- 3KPL lisävaloja keulalla (Purelux)
- Lämmitettävällä ohjauspyörällä
- Sähkötoimisella takaluukulla
- Lämmitettävällä takaikkunalla
- Lämmitettävällä tuulilasilla
- Sähköisellä seisontajarrulla
- 12 kaiuttimella
- Yksisiipisellä takaspoilerilla
- Sport-myyntimerkki
- Äänieristyspaketti
- Etäisyyden tunnistava nopeussäädin
- Aktiiviohjaus
- Urheilullisella jousituksella
- Navigointijärjestelmällä
- Rengaspaineanturit – 433 MHz
- Metalliväri
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Penkinlämmittimet edessä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Sähkösäätöiset etuistuimet
- Kuljettajan istuin muistipaikoilla
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Automaattinen ilmastointi
- Pysäköintitutka taakse
- Urheiluohjauspyörä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- ISOFIX-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kaistavahti
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2023)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.3.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.6.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 154 kw / 209 hv |
| CO₂-päästöt | 152 g / km |
| Kokonaismassa | 2555 kg |
| Omapaino | 2077 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Nooa Boucht
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ht/;ouc;a.b;noo
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo