Perustiedot
| Rekisterinumero | JLT-199 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 30.12.2024 |
| Ajomäärä | 238000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Mondeo Vignale |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Joni Alkula
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Huoltokirja, viimeisin huolto tehty 4/26 237tkm kohdalla, jakohihna vaihdettu 183tkm kohdalla 8/22
- 2 x renkaat + 2 x alumiinivanteet
- Vetokoukku: Sähköisesti esiin/piiloon taittuva
- Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
- Panoraama-lasikatto, sähköisesti avattavalla kattoikkunalla, lämpösäteilyä suodattava lasi
- Lämmitettävä tuulilasi, lämmitettävät pesimien suuttimet
- Kuolleen kulman varoitusjärjestelmä BLIS, risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä
- LDW Kaistavahti, kaistanpitoavustin, kuljettajan vireystilan valvonta
- IPS Turvajärjestelmä (Intelligent Protection System)
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
- Peruutuskamera
- Aktiivinen pysäköintiavustin, parkkitutka, anturit edessä ja takana
- Sony äänentoisto
- Vignale kokonahkaverhoilu perforoitua nahkaa
- Kuljettajan istuin 10-suuntaan sähköisesti säädettävä muistitoiminnolla, 2-toiminen sähköisesti säädettävä ristiseläntuki, sivupeilit muistilla
- Lämmitettävät etuistuimet
- FordPower avaimeton käynnistys ja keskuslukitus
- Digitaalinen 10,1" TFT-monitoiminäyttö
- Apple Carplay ja Android Auto
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2021)
- Sähkötoimiset etu- ja takaikkunat
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät sadetunnistimella
- Takaikkunoiden aurinkosuojat
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Mukautuvat LED-ajovalot, LED-päiväajovalot
- LED takavalot
- Ambient-Sisävalaistus
- Kaksoisautomaattinen ilmastointi
- TPMS - Rengaspaineen tunnistusjärjestelmä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.1.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.3.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 132 kw / 179 hv |
| CO₂-päästöt | 126 g / km |
| Kokonaismassa | 2330 kg |
| Omapaino | 1615 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy
Harri Ojala
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;ri.;har
Matias Mäkitöyli
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;oyl;kit;.ma;ias;mat
Raine Ruokola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;ruo;ne.;rai
Emppu Klemettilä
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;met;kle;pu.;emp
Rene Mustakoski
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;ako;ust;e.m;ren
Juha Tuisku
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ku/;uis;a.t;juh
Sameli Ruokonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;oko;.ru;eli;sam
Vesa Luhtala
Automyyjä FI | SV
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ala;uht;a.l;ves
Joona Kivipelto
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lto;ipe;kiv;na.;joo
Joni Alkula
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;lku;i.a;jon
Veeti Saarimaa
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;rim;saa;ti.;vee
Marko Huhtikangas
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;ang;tik;huh;ko.;mar
Teppo Rintala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;rin;po.;tep
Jarmo Lieste
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ste;lie;mo.;jar
Olli-Pekka Lähdesmäki
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;esm;ahd;a.l;ekk;i-p;oll
Eetu Lager
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;age;u.l;eet
Marcus Liedes
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ede;.li;cus;mar
Oskari Kontiainen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;nti;.ko;ari;osk
Tero Lepistö
Ulkomaan sisäänostaja FI | SV | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;epi;o.l;ter
Mikael Salo
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;.sa;ael;mik