Perustiedot
| Rekisterinumero | ZNJ-567 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 19.3.2026 |
| Ajomäärä | 151000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Mondeo |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Kahdet renkaat
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Talvirenkaina kitkat
- Sähkökäyttöinen lisälämmitin
- Automaattinen ilmastointi
- Penkinlämmittimet edessä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Nahka-Alcantara verhoilu
- Sähkösäätöiset etuistuimet
- Kuljettajan istuin muistipaikoilla
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- LED-päiväajovalot
- LED-ajovalot
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Kaistavahti
- Kuolleen kulman varoittimet
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Radio/CD-soitin
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- USB/AUX-liitäntä
- Navigointijärjestelmä
- Ambient valaistus
- Ajotietokone
- Digimittaristo
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Avaimeton käynnistys
- Sähkötoiminen takaluukku
- Kaadettavat takaistuimet
- ISOFIX-lastenistuinkiinnikkeet
- Pysäköintiavustin
- Huoltokirja
- Sadetunnistin
- Kattokaiteet
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Urheiluistuimet
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sumuvalot
- Turvatyynyt
- Varashälytin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.4.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.4.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 750 kg |
| Kuutiotilavuus | 1999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 137 kw / 186 hv |
| CO₂-päästöt | 133 g / km |
| Kokonaismassa | 2260 kg |
| Omapaino | 1716 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veckjärventie 5, PORVOO
Tätä ajoneuvoa myy
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nie;ntu;.ko;ian;ast;seb
Petrit Dumani
Automyyjä FI | EN | AL
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;man;.du;rit;pet
Tiia Carlstedt
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;dt/;ste;arl;a.c;tii
Kasper Pihlström
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;m/r;tro;hls;.pi;per;kas
Milad Amiri
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ami;ad.;mil
Leevi Paananen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nan;paa;vi.;lee
Daniel Lindlöf
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;of/;ndl;.li;iel;dan
Jahesh Amiri
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;iri;.am;esh;jah
Kalle Tirronen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ron;tir;le.;kal
Jonas Oljemark
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;rk/;ema;olj;as.;jon
Tuukka Turunen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;run;.tu;kka;tuu
Antti Hautala
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;hau;ti.;ant
Petri Nurmi
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nur;ri.;pet