Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | NKR-115 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 26.6.2024 |
| Ajomäärä | 179000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | i20 5d |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Pysäköintiavustin taakse
- ESC-ajovakauden hallintajärjestelmä
- VSM-ajonhallintajärjestelmä
- Vaihtamisopastin
- 60:40 suhteessa jaettava takaistuin
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Pääntukien syvyyssäätö etuistuimilla
- Säädettävä istuinlämmitys etuistuimilla
- Säädettävät pääntuet kaikilla istuinpaikoilla
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Ajotietokone (käyttökielinä mm. englanti, ruotsi ja saksa)
- Sävylasit
- Säädettävä tihkukytkin
- Takalasin pyyhin ja pesin
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Sivuturvatyynyt etuistuimilla
- Turvaverhot edessä ja takana
- Hätäjarrutusvaroitin (ESS)
- Lukkiutumattomat ABS-jarrut elektronisella jarruvoiman jaolla (EBD)
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- Sähkötoimiset lasinnostajat etu- ja takaovissa
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Bluetooth (puhelin ja suoratoisto)
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- Diskanttikaiuttimet edessä
- USB ja AUX-liitin
- Äänentoistojärjestelmä 2 kaiutinta
- Audiojärjestelmä (käyttökielinä mm. englanti, ruotsi ja saksa)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.7.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.7.2017 |
| Vetopainot | 450 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 99 g / km |
| Kokonaismassa | 1600 kg |
| Omapaino | 1190 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat