Perustiedot
| Rekisterinumero | CNR-759 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 30.6.2025 |
| Ajomäärä | 100000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | i30 Wagon |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Huoltokirja (viim. 95000km 12/25)
- Peruutuskamera
- Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
- Ratinlämmitin
- Kaistavahti
- LED- päiväajovalot
- Monitoimiratti
- Törmäyksenvaroitin
- 2 x kumit + 2x peltivanteet
- Drive Mode (eco, sport)
- Pysäköintiavustin taakse
- 60:40 suhteessa jaettava takaistuin
- ISOFIX kiinnikkeet lastenistuimille takaistuimella
- Istuinlämmitys etuistuimella
- Korkeus- ja syvyyssäädettävät pääntuet etuistuimilla
- Korkeussäädettävät pääntuet takaistuimella
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- ESC-ajovakauden hallintajärjestelmä
- Ilmastointi
- ISG moottorin sammutus- ja käynnistysautomatiikka
- Etumatkustajan turvatyyny
- Kuljettajan turvatyyny
- Sivuturvatyynyt etuistuimilla
- Turvaverhot edessä ja takana
- Ajotilan valinta
- 5" LCD-mustavalkonäyttö
- Bluetooth (puhelin ja suoratoisto)
- Virranulosotto
- Vakionopeudensäädin
- Ajotietokone
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- Digitaalikello
- Kaiuttimet edessä ja takana
- USB ja AUX-liitin
- RDS radio
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sumuvalot
- Turvatyynyt
- Sähkötoimiset lasinnostajat etu- ja takaovissa
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.8.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.8.2019 |
| Vetopainot | 600 kg / 1410 kg |
| Kuutiotilavuus | 1353 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 137 g / km |
| Kokonaismassa | 1880 kg |
| Omapaino | 1369 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar