Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | KTL-859 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 27.1.2025 |
| Ajomäärä | 60000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | i30 Wagon |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Sähköinen huoltohistoria (viim.huolto suoritettu 00/00 - 00tkm)
- 2x Renkaat
- 2 x Avain
- Pysäköintiavustin taakse
- ESC-ajovakauden hallintajärjestelmä
- 60:40 suhteessa jaettava takaistuin
- ISOFIX kiinnikkeet lastenistuimille takaistuimella
- Istuinlämmitys etuistuimella
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Vakionopeudensäädin
- Ajotietokone
- Lasinnostajien lasku ja nosto kertapainalluksella
- UV suojatut Solar Glass ikkunat
- Forward Collision -avoidance Assist (FCA city & Interurban) -hätäjarrutusjärjestelmä
- Lukkiutumattomat ABS-jarrut elektronisella jarruvoiman jaolla (EBD)
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- Sähkötoimiset lasinnostajat etu- ja takaovissa
- Kolmipuolainen monitoimiohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Bluetooth (puhelin ja suoratoisto)
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä (AEB)
- Ajonestolaite
- Etutörmäysvaroitin
- Kaistavahti ja -avustin (LKAS)
- Kuljettajan vireystilan valvontajärjestelmä
- Istuimien kangasverhoilu
- Ajovaloautomatiikka
- Etusumuvalot
- Halogeeniajovalot ja staattiset kaarrevalot
- HBA-kaukovaloautomatiikka
- LED-päiväajovalot
- LED-seisontavalot
- LED-lisäjarruvalo
- Ulkopeileihin integroidut sivuvilkut
- Manuaalinen ilmastointi
- Rengaspaineiden valvontajärjestelmä
- Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
- Sähköisesti säädettävät ja lämmitettävät ulkopeilit
- Keskuslukituksen kauko-ohjaus
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.2.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.2.2019 |
| Vetopainot | 600 kg / 1410 kg |
| Kuutiotilavuus | 1353 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 138 g / km |
| Kokonaismassa | 1880 kg |
| Omapaino | 1369 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari