Perustiedot
| Rekisterinumero | NKS-101 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 2.5.2025 |
| Ajomäärä | 104000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | i30 Wagon |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Sähköinen huoltohistoria
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Automaattinen ilmastointi (2-alueinen)
- Navigointijärjestelmä On Board Live -palveluilla (SIM-kortti),
- Bluelink-telematiikka älypuhelinsovellusohjauksella,
- Nopeusrajoituksen tunnistusjärjestelmä
- Vakionopeudensäädin
- Led Pack (i30) MFR LED -ajovalot ja staattiset kaarrevalot
- Smart Key Pack (Avaimeton järjestelmä) Älyavain ja moottorin käynnistyspainike,
- Peruutuskamera dynaamisilla opastusviivoilla
- Pysäköintitutka takana
- Lämmitettävät etuistuimet
- ESC-ajovakauden hallintajärjestelmä
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Sivuturvatyynyt etuistuimilla
- Ajotietokone
- Bluetooth ja puheohjaus, Android Auto -& Apple Car Play -valmius
- Langaton älypuhelimen lataus (Qi-yhteensopiva)
- 3-puolainen nahkaverhoiltu, lämmitettävä ohjauspyörä
- Monitoimiohjauspyörä
- Ajotilan valinta
- Kaistallapitoavustin
- Sadetunnistin
- Isofix takana
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.4.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.4.2021 |
| Vetopainot | 300 kg / 700 kg |
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 88 kw / 120 hv |
| CO₂-päästöt | 120 g / km |
| Kokonaismassa | 1880 kg |
| Omapaino | 1376 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat