Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | YGV-878 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 12.9.2025 |
| Ajomäärä | 242000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | i30 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltomuistio
- Suomi-auto
- Ilmastointi
- Penkinlämmittimet edessä
- Lohkolämmitin/Moottorilämmitin
- Sähkötoimiset lasinnostajat etu- ja takaovissa
- Kahdet avaimet
- Radio/cd-soitin
- Monitoimiratti
- USB ja AUX-liitin
- Kahdet renkaat
- ISOFIX valmius
- Keskuslukituksen kauko-ohjaus
- Luistonestojärjestelmä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.11.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.11.2010 |
| Vetopainot | 550 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1591 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 93 kw / 126 hv |
| CO₂-päästöt | 162 g / km |
| Kokonaismassa | 1840 kg |
| Omapaino | 1331 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy