Perustiedot
| Rekisterinumero | ENX-510 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 26.6.2025 |
| Ajomäärä | 189000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XF |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Juuri huollettu (01/26)
- Kuntotarkastettu, pyydä raportti myyjältä!
- Vakionopeudensäädin
- Ohjauspyörän lämmitys
- Lämmitettävä tuulilasi
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Automaattinen ilmastointi
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Sähkösäätöiset istuimet, Kuskin istuin muistipaikoilla
- Monitoimiohjauspyörä
- Lasikattoluukku, sähkötoiminen
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Navigaatiojärjestelmä (SD)
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Sähköpeilit
- Kaistavahti
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- AUX-liitäntä
- USB-liitäntä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Kaadettavat takaistuimet
- Vetokoukku
- Istuinlämmitys edessä ja takana x2
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Takalasien tummennus
- Ohjauspyörän sähköinen korkeus- ja etäisyyssäätö
- Nahkasisusta
- Xenon-ajovalot
- Sadetunnistin
- Avaimeton käynnistys
- Matkapuhelinvarustus
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Turvatyynyt
- Varashälytin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.11.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.11.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 132 kw / 179 hv |
| CO₂-päästöt | 114 g / km |
| Kokonaismassa | 2250 kg |
| Omapaino | 1713 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Nooa Boucht
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ht/;ouc;a.b;noo
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo