Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | EPK-165 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 6.8.2025 |
| Ajomäärä | 192000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XF |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Nahkaverhoilu
- Sähkötoimiset etuistuimet
- Huoltokirja
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Vakionopeudensäädin
- Automaatti-ilmastointi
- Etuistuinten sähkösäädöt
- Istuinlämmitys edessä
- 7 tuuman multimedia kosketusvärinäyttö
- Jaguar Sound System
- Jaguar Smart Key System / Avaimeton käynnistys
- Ajotietokone
- Jaguar Drive Control -hallintajärjestelmä
- Älykäs Stop/Start järjestelmä
- DSC (Dynamic Stability Control) ajovakauden hallintajärjestelmä
- Ikkunaturvaverhot
- Audion, vakionopeussäätimen ja puhelintoimintojen säädöt ohjauspyörässä
- Jaguar Sequential Shift -vaihteenvalitsimet ohjauspyörässä
- Nahkainen ohjauspyörä
- Sähköikkunat edessä ja takana
- Pähkinäpuulistat, satiinipintaiset American Walnut
- Navigointijärjestelmä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.1.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.3.2012 |
| Vetopainot | 750 kg / 1850 kg |
| Kuutiotilavuus | 2993 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 177 kw / 241 hv |
| CO₂-päästöt | 169 g / km |
| Kokonaismassa | 2360 kg |
| Omapaino | 1845 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter