Perustiedot
| Rekisterinumero | BXX-984 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 25.8.2025 |
| Ajomäärä | 96000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Niro |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- Suomi-auto
- Huoltomuistio
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Automaattinen ilmastointi (sis. huurteenpoistojärjestelmän)
- Navigointijärjestelmä, Euroopan ja Venäjän kartat (käyttökielinä mm. englanti ja ruotsi, suomenkieli ei valittavissa)
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- 60:40 suhteessa taittuva takaistuin
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Lämmitettävät etuistuimet
- Sähkösäätöinen kuljettajan istuin
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- Lämmitettävät sähkösäätöiset sivupeilit
- Sisäpuhaltimen sähkötoiminen lisälämmitin
- Etuturvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Sivuikkunoiden turvaverhot
- Sivuturvatyynyt edessä
- Ajotilan valinta (Eco, Sport)
- Peruutuskamera
- Ajotietokone
- 8" TFT LCD-kosketusvärinäyttö keskikonsolissa
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- AUX/USB-liitin keskikonsolissa
- JBL audiojärjestelmä (7 kaiutinta+subwoofer+ulkoinen vahvistin)
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Aktiivinen kaistavahti
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Kuljettajan vireystilan valvonta
- Ajovaloautomatiikka (hämärätunnistin)
- Bi-Ksenon-ajovalot
- LED-päiväajovalot
- LED-takavalot
- Sivuvilkut peileissä
- Sumuvalot edessä
- ABS-lukkiutumaton jarrujärjestelmä
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä jalankulkijan tunnistuksella
- HAC-mäkilähtöavustin
- Sähkötoimisesti koria vasten kääntyvät ulkopeilit
- Kahdet renkaat
- Vetokoukku
- Moottorilämmitin + sisätilalämmitin
- Bluetooth
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.9.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.8.2019 |
| Vetopainot | 600 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1580 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 77 kw / 105 hv |
| CO₂-päästöt | 110 g / km |
| Kokonaismassa | 1930 kg |
| Omapaino | 1490 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy