Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | GML-765 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 10.4.2026 |
| Ajomäärä | 281000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Optima |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomi-auto
- Irroitettava vetokoukku
- Lohkolämmitin + sisäpuhallin
- 2 x Renkaat aluvantein
- Navigointi
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka eteen ja taakse
- Istuimien puolinahkaverhoilu
- Bluetooth-handsfree
- Ajotietokone
- Vakionopeudensäädin
- Penkinlämmittimet edessä
- Sadetunnistin
- Kaistavahti
- AUX- ja USB-sisääntulot
- CD-soitin/radio
- Ohjauspyörän lämmitin
- Ilmastoinnin suuttimet takamatkustajille
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Sähkötoimisesti koria vasten kääntyvät ulkopeilit
- Ajovaloautomatiikka (hämärätunnistin)
- Kattokaiteet
- Sähkötoiminen käsijarru
- ISOFIX-Valmius
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.8.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 2.6.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1685 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 104 kw / 141 hv |
| CO₂-päästöt | 120 g / km |
| Kokonaismassa | 2150 kg |
| Omapaino | 1650 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy