Perustiedot
| Rekisterinumero | OZL-831 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 13.5.2024 |
| Ajomäärä | 119000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Range Rover Evoque |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Viime huolto: 119tkm, 04/26
- 2 x Renkaat, 2 x Erikoisvanteet
- Jatkuva älykäs neliveto
- Automaattivaihteisto
- Panoraamakatto
- Automaattinen ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Ajotietokone
- Bluetooth Audio / Puhelin
- Meridian Sound System (380W), 11 kaiutinta sis. subwooferin
- USB media ja Aux liitännät keskikonsolissa
- Navigointijärjestelmä
- 8" multimedia kosketusvärinäyttö
- Monitoimiratti
- Ohjauspyörän etäisyyden ja korkeudensäätö
- Oxford nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Rattivaihteet
- Istuimien Oxford nahkaverhoilu, keskiosa reijitetty
- Sähköpenkki x 2
- Penkinlämmittimet edessä
- Alastaitettava takaistuimen selkänoja 60/40 jaolla
- Peruutustutka Eteen / Taakse
- Avaimeton käynnistys
- Kaistavahti
- Turvatyynyt
- Luistonesto / Ajonvakautus
- Sähkötoiminen pysäköintijarru
- ABS-Jarrut
- Isofix
- Metalliväri
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.6.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.11.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 134 g / km |
| Kokonaismassa | 2350 kg |
| Omapaino | 1745 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat