Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 54 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Land Rover Range Rover Evoque -maastoautossa on niin paljon herkkuja, että enää puuttuu vain kuski! Tämä käytetty kaunotar tarjoaa urheiluistuimet ja osanahkaverhoilun, jotka tekevät matkasta mukavan. Webasto-lisälämmitin varmistaa, että talvella ei tarvitse palella, ja vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista lastenleikkiä. Automaattinen ilmastointi pitää kesähelteet loitolla. Xenon-valot ja pysäköintitutka tekevät ajamisesta sujuvaa. Jos tämä Range Rover Evoque voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZJS-231 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 9.6.2025 |
| Ajomäärä | 215000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Range Rover Evoque |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomiauto
- Huoltomuistio
- 2x renkaat + 2x vanteet
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukokäytöllä (Webasto)
- Vakionopeuden säädin
- Urheiluistuimet edessä
- Etuistuinlämmitys
- Osanahkaverhoilu
- Automaattinen ilmastointi
- Automaattiset ajovalot
- AUX-liitäntä
- Pysäköintitutka
- Auto Start/Stop - järjestelmä
- Sähkötoiminen käsijarru
- Moottorin käynnistyspainike
- Xenon-valot
- Bluetooth
- CD-soitin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.10.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.10.2012 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2179 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 129 g / km |
| Kokonaismassa | 2350 kg |
| Omapaino | 1700 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy