Perustiedot
| Rekisterinumero | NLZ-827 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 1.11.2024 |
| Ajomäärä | 66000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | CT |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2x renkaat + 2x erik.vanteet
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Lexus Navigation -järjestelmä
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Moottorinlämmitin + sisäpistoke puhaltimella
- Kattoluukku, sähkötoiminen
- Automaattinen ilmastointi (2-alue)
- LED ajovalot
- Bluetooth® yhteys, audio- ja puhelintoiminnot
- 7" Lexus Media Display
- Lexus Safety System +
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Penkinlämmittimet edessä
- Sähkötoimiset sivupeilit
- Sähkötoimiset lasit edessä ja takana
- Sadetunnistin
- Monitoimiohjauspyörä
- Drive Mode Select (ECO / NORMAL / SPORT)
- Kaistavahti (LKA)
- 4.2" värillinen ajotietokoneen näyttö
- Musta sisäkatto
- Tummennetut taka- ja takasivulasit
- F SPORT muotoilupaketti, etusäleikkö, etupuskuri, takapuskuri, takailmanohjain
- ISOFIX kiinnittimet, takaistuimen reunapaikoilla
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.11.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.11.2020 |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 73 kw / 99 hv |
| CO₂-päästöt | 119 g / km |
| Kokonaismassa | 1845 kg |
| Omapaino | 1485 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;int;i.h;per;kas
Niki Raiskio
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kio;ais;i.r;nik
Niklas Kiiskilä
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ila;isk;.ki;las;nik
Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;los;kah;pe.;roo
Assar Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;ar.;ass
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Anton Nuora
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ra/;nuo;on.;ant
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar