Perustiedot
| Rekisterinumero | JMS-7 |
| Vuosimalli | 1999 |
| Viimeisin katsastus | 10.6.2025 |
| Ajomäärä | 105000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Vihreä |
| Malli | Ghibli |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Ainoa Suomeen 90-luvulla uutena myyty Maserati Ghibli!
- Hyvin pidetty ja arvostettu Legenda!
- Alkuperäis kunnossa!
- Suomi-auto
- Täydellisesti huollettu!
- 2x renkaat alumiinivantein
- Nahka / Alcantara sisusta
- Vihreä Nahkaverhoilu urheilusituimissa
- Puolisähkösäätöiset penkit
- Jalopuusomisteet
- Maserati kello
- Äänentoistojärjestelmä McIntosh
- Automaattinen ilmastointi
- Lohkolämmitin & Sis.pistoke
- Radio/CD-soitin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.6.1999 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.6.1999 |
| Kuutiotilavuus | 2790 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 209 kw / 284 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1770 kg |
| Omapaino | 1481 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo