Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä sinulle sininen Mazda Mazda2, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä viistoperä on varustettu kahdella rengassarjalla, joten olet valmiina mihin tahansa keliin. Ilmastointi pitää sinut viileänä helteellä, ja lohkolämmitin varmistaa, että talvella auto lämpenee nopeasti. Turvallisuudesta huolehtivat ikkunaturvaverhot sekä etu- ja sivuturvatyynyt. Tämä käytetty kaunotar on ollut huollettuna ja valmiina uusiin kilometreihin. Jos tämä Mazda Mazda2 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | UBF-596 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 24.7.2025 |
| Ajomäärä | 159000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 2 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltomuistio
- Kahdet renkaat, kesärenkaat aluilla
- Lohkolämmitin/Moottorilämmitin + sisäpistoke
- Ilmastointi, manuaalinen
- Ikkunaturvaverhot
- Kuljettajan ja etumatkustajan etu- ja sivuturvatyynyt
- Ajotietokone, Ulkolämpötilamittari
- Kaiuttimia 4 kpl
- Radio, 1-levyn CD soitin
- Sähköiset lasinnostimet etuovissa
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Ohjauspyörän audiosäätimet
- Ulkolämpötilamittari
- Ajovaloautomatiikka
- Lukkiutumaton jarrujärjestelmä (ABS), Jarruvoiman tasausjärjestelmä (EBD), Hätäjarrutehostin (EBA)
- Sähkösäätöiset ja -lämmitettävät ulkotaustapeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.10.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.10.2008 |
| Vetopainot | 500 kg / 900 kg |
| Kuutiotilavuus | 1349 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 63 kw / 86 hv |
| CO₂-päästöt | 129 g / km |
| Kokonaismassa | 1455 kg |
| Omapaino | 1025 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy