Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | GLT-319 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 28.4.2026 |
| Ajomäärä | 190000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | CX-3 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Ilmastointi, automaattinen
- Pysäköintitutka takana
- Istuinverhoilu Premium kangas
- Kuljettajan istuimen korkeuden säätö
- Lämmitettävät etuistuimet, 3 vaihetta
- Tavaratilan laajennus takaistuimia taittamalla; 60/40 -suhteessa
- Ajovakauden- ja luistonestojärjestelmät (DSC: Dynamic Stability Control & TCS: Traction Control System)
- Vakionopeudensäädin ja säädettävä nopeusrajoitin
- Mazda takuu 3 v tai 100 000 km
- Mazda tiepalvelu 1 v ostopäivästä
- Päästönormi EURO6
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan etu- ja sivuturvatyynyt
- Turvaverhot edessä ja takana
- Ajotietokone, Ulkolämpötilamittari
- Sähköisesti korin myötäisesti taitettavat ulkotaustapeilit
- MZD Connect -multimediajärjestelmä: HMI Multimediaohjain, Bluetooth -handsfree audio streaming toiminnolla, 7" TFT värikosketusnäyttö, suomenkielinen puheohjaus, AhaRadio ja Sticher sovellukset (vaatii yhteensopivan iOS tai Android puhelimen tai tabletin)
- AUX ja USB -liitännät
- Kaiuttimia 6 kpl
- Lisä USB liitin
- Radio ja CD-soitin (MP3-yhteensopiva)
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeuden ja etäisyyden säätö
- Ajonestolaite
- ISOFIX-turvaistuimen kiinnikkeet reunimmaisissa takaistuimissa
- Ajovalojen pesurit, pesunesteen loppumisen varoitusvalo
- Ajovalot, LED
- Automaattinen ajovalojen kytkentä
- Päiväajovalot, LED
- Sumuvalot edessä
- Suuntavilkut ulkotaustapeileissä
- Kaupunkijarrutusavustin SCBS (Smart City Brake Support)
- Lukkiutumaton jarrujärjestelmä (ABS), Jarruvoiman tasausjärjestelmä (EBD), Hätäjarrutehostin (EBA)
- Sähkötoimiset ikkunannostimet; edessä sekä takana
- Ulkotaustapeilien lämmitys
- Ulkotaustapeilit; sähköisesti säädettävät, laajakulma
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.4.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.4.2016 |
| Vetopainot | 660 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 146 g / km |
| Kokonaismassa | 1785 kg |
| Omapaino | 1340 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;hyy;on.;ant
Jaakko Jussila
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ssi;.ju;kko;jaa
Kuutti Mäenpää
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;enp;.ma;tti;kuu
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant