Perustiedot
| Rekisterinumero | ISR-391 |
| Vuosimalli | 2025 |
| Ajomäärä | 6000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | CX-30 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1-Omistajalta
- SUOMI-auto
- Tehdastakuu voimassa 11/2031 asti tai 150tkm kumpi täyttyy ensin
- 2 x Renkaat + 2 x Erikoisvanteet
- Moottorinlämmitin + sisätilapuhallin
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Värillinen Head Up Display tuulilasin heijastusnäyttö
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Kaistallapitoavustin (LKA) ja Kaistavaroitin (LDWS)
- LED-ajovalot
- Smart Keyless entry - Avaimeton käynnistys ja lukitus
- Android ja Apple Carplay - älypuhelin heijastus
- Metalliväri Punainen
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Automaattinen kaksivyöhykkeinen ilmastointi
- Kangasverhoilu
- Matkapuhelimen langaton lataus (QI)
- Nopeus- ja etäisyysvaroitin (DSA)
- Sähkösäätöiset, automaattisesti taittuvat ja lämmitetyt sivupeilit
- Isofix-valmius
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.11.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.11.2025 |
| Vetopainot | 600 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 2488 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 147 g / km |
| Kokonaismassa | 1980 kg |
| Omapaino | 1484 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar