Perustiedot
| Rekisterinumero | NKY-812 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 23.12.2024 |
| Ajomäärä | 123000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | CX-5 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Neliveto
- Automaattivaihteisto
- Suomiauto
- 1 om.
- Huoltokirja, viimeisin huolto 120 tkm:ssa -12/2025
- Jakopää ketjulla
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
- Vetokoukku
- Navigointijärjestelmä
- LED Ajovalot AFS
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- Peruutuskamera
- Vakionopeudensäädin ja säädettävä nopeusrajoitin
- Automaatti-ilmastointi
- Metalliväri
- Sumuvalot edessä
- Tummennetut takalasit
- Tunnusomainen LED ajovalojen kuvio
- MZD Connect -multimediajärjestelmä, suomenkieliset valikot ja puhekomennot: HMI Multimediaohjain, edistynyt Bluetooth -handsfree, 7" TFT värikosketusnäyttö, AhaRadio ja Sticher sovellukset (v. yhteensopivan iOS tai Android puhelimen tai tabletin)
- Kaistallapitoavustin LKA (Lane Keep Assist) ohjaa aktiivisesti omalle kaistalle
- G-Vectoring Control (GVC)
- 2xUSB pistoketta edessä ja 2xUSB pistoketta takana keskikyynärnojassa
- Hainevä-antenni
- Värillinen korkearesoluutioinen ajotietokoneen näyttö
- Radio AM/FM(ETR/RDS)
- Mäkilähtöavustin (HHA)
- Automaattinen paikallaanpitoavustin (Auto-hold)
- Katvealueen valvonta- ja varoitusjärjestelmä BSM (Blind Spot Monitoring)
- Risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä peruutettaessa RCTA (Rear Cross Traffic Alert)
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan etu- ja sivuturvatyynyt
- Turvaverhot edessä ja takana
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Sadetunnistin
- Älykäs kaupunkijarrutusavustin (Advanced SCBS)
- Sähköinen käsijarru EPB (Electric Park Brake)
- 2 x Avain
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.1.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.1.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 118 kw / 160 hv |
| CO₂-päästöt | 155 g / km |
| Kokonaismassa | 2115 kg |
| Omapaino | 1500 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar