Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | IHM-540 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 8.7.2025 |
| Ajomäärä | 179000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Mazda6 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 10 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Nooa Boucht
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Ikäisekseen siisti!
- Vakionopeudensäädin
- Vetokoukku
- Lohkolämmitin ja sisäpistoke
- Metalliväri
- Automaattinen ilmastointi
- Penkinlämmittimet edessä
- Kaadettavat takaistuimet
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Sähkösäätöiset peilit
- Multi Function Audio System
- Ajotietokone
- Radio/CD
- CF-Net -informaatio-ohjaus
- Kuljettajan istuimen korkeuden ja kallistuksen säätö
- Kuljettajan istuimen ristiseläntuen säätö
- Sadetunnistin
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Ohjauspyörän audiosäätimet
- Ohjauspyörän korkeuden ja etäisyyden säätö
- Digitaalikello
- Ajovakauden- ja luistonestojärjestelmät (DSC: Dynamic Stability Control & TCS: Traction Control System)
- Lukkiutumaton jarrujärjestelmä (ABS), Jarruvoiman tasausjärjestelmä (EBD), Hätäjarrutehostin (EBA)
- 2x Renkaat / 1x Vanteet
- 12V ulostulo
- ISOFIX - valmius
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.8.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.8.2008 |
| Vetopainot | 550 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 108 kw / 147 hv |
| CO₂-päästöt | 168 g / km |
| Kokonaismassa | 1950 kg |
| Omapaino | 1410 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Nooa Boucht
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ht/;ouc;a.b;noo
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo