Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | FOH-426 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 7.11.2025 |
| Ajomäärä | 254000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | GLC |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltomuistio
- 2x renkaat + 2x aluvanteet
- AMG Line ulkopuolen paketti
- Exclusive sisätilan paketti
- Nahkasisusta
- Burmester - äänentoistojärjestelmä
- LED Intelligent Light System - ajovalot
- EASY-PACK Takaluukku
- Peruutuskamera
- Vetokoukku, puoliautomaattinen, puskurin sisään taittuva
- Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
- Urheilualusta
- Aktiivinen pysäköintiavustin, sis. Parktronic-pysäköintitutkan
- Vakionopeudensäädin
- Etuistuinlämmitys
- Ohjauspyörän sähköinen korkeus- ja etäisyyssäätö
- Isofix-lastenistuinkiinnikkeet takana
- Automaattinen ulkopeilien lämmitys, sähkösäätöiset, auton väriset
- Sadetunnistin
- Automaattinen ilmastointi
- Ajotietokone
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Monitoimiohjauspyörä
- Ens. käyttöönottopäivä: 11.12.2015
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2020)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.1.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.12.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2143 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO₂-päästöt | 129 g / km |
| Kokonaismassa | 2500 kg |
| Omapaino | 1845 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy