Perustiedot
| Rekisterinumero | ZML-560 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 24.7.2025 |
| Ajomäärä | 230000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | GLC |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kahari
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2 x renkaat 2 x erikoisvanteet
- AMG Sport ulkopuolen ja sisätilan paketti
- Huoltohistoria viimeisin huolto 03/2026 223tkm kohdalla
- Neliveto
- Vetokoukku
- Dynaamiset Led-ajovalot
- Automaattiset kaukoajovalot
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäädöllä
- Peruutuskamera
- Aktiivinen pysäköintiavustin, sis. Parktronic-pysäköintitutkan
- Nahka / Alcantara istuimet
- Vakionopeudensäädin
- Sähkökäyttöinen takaluukku
- Thermatic-ilmastointiautomatiikka
- Navigointijärjestelmä
- ESP-ajovakaudenhallintajärjestelmä, jossa sivutuuliavustin
- ESP-kaarredynamiikka-avustin
- ASR-luistonestorajoitin
- Etuistuinten korkeuden säätö
- Etuistuinten osittainen sähkösäätö
- Assyst-huoltonäyttö
- Vihreäsävyiset, lämpöä eristävät lasit
- Ikkunaturvatyynyt
- Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt (yhd. rintakehän/lantiontyynyt)
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyynyt
- BAS-hätäjarruavustin
- Sähkötoiminen seisontajarru, automaattinen vapautus liikkeelle lähdettäessä
- Sähkötoimiset lasinnostimet, väliinjäämissuoja
- Monitoimiohjauspyörä, nahkaa, 3-puolainen
- ECO Start/Stop-käynnistysautomatiikka
- Monitoimisäädin etukyynärnojan etupuolella
- Bluetooth, langaton yhteys, handsfree sis. HD-äänenlaadun
- Kommunikaatiomoduuli (3G) Mercedes me connect -palvelujen käyttöön
- Mittariston värinäyttö
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi 15.3.2019
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.3.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.7.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2143 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 129 g / km |
| Kokonaismassa | 2500 kg |
| Omapaino | 1935 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat