Perustiedot
| Rekisterinumero | SLS-640 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 12.5.2025 |
| Ajomäärä | 212000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Outlander |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Shift paddle -vaihteensiirtokahvat ohjauspyörän takana
- Peruutuskamera
- Kaksitasoinen ajovakauden- ja pidonhallintajärjestelmä ESC
- Automaattinen kaksialueilmastointi
- 60:40 suhteessa taitettava takaistuin
- ISOFIX-kiinnikkeet 2. istuinrivillä
- Korkeussuunnassa säädettävä kuljettajan istuin
- Korkeussuunnassa säädettävät niskatuet
- Lehtitaskut etuistuinten selkänojissa
- Aktiivinen vakionopeudensäädin, käyttökytkimet ohjauspyörässä
- Vakionopeudensäädin, käyttökytkimet ohjauspyörässä
- Nopeuden mukaan säätyvät tuulilasinpyyhkimet
- Privacy glass - tummennetut takalasit
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Takalasin pesin/pyyhin
- Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt
- Kuljettajan ja matkustajan turvatyynyt
- Sivuturvaverhot
- Lukkiintumattomat ABS-jarrut, elektroninen jarrutasapainonjako ja hätäjarrutehostin
- Mäkilähtöavustin (HSA)
- Nahkapäällysteinen monitoimiohjauspyörä audion kaukosäädöllä
- Bluetooth hands-free äänentunnistimella
- USB-portti
- 6 kaiutinta
- 6,1" kosketusvärinäyttö
- LCD multi-information näyttö
- Radio/CD-soitin MP3-toistolla
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.5.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.5.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2268 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 153 g / km |
| Kokonaismassa | 2260 kg |
| Omapaino | 1703 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;hyy;on.;ant
Jaakko Jussila
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ssi;.ju;kko;jaa
Kuutti Mäenpää
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;enp;.ma;tti;kuu
Eevert Peltokorpi
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;pi/;kor;lto;.pe;ert;eev
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant