Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | MSY-618 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 16.2.2026 |
| Ajomäärä | 192000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Juke |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 4 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Assar Laikola
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- 2.om
- Huoltokirja
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Moottorinlämmitin + sisäpistoke
- Vakionopeudensäädin
- Navigointi
- LED-päiväajovalot
- 360° peruutuskamera
- Radio/CD/AUX
- Bluetooth
- Nahkapäällysteinen monitoimiohjauspyörä
- Tummennetut takalasit
- Automaattinen ilmastointi (2-alueinen)
- 4 x sähkölasit
- Sähkösäätöiset sivupeilit
- Ajotietokone
- Kaistavahti
- Kuolleenkulmanvaroitin
- Lämmitettävät etuistuimet
- Kaadettavat takapenkit
- Sumuvalot eteen ja taakse
- Turvatyynyt
- Luistonesto
- Metalliväri
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.12.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.12.2015 |
| Vetopainot | 673 kg / 1250 kg |
| Kuutiotilavuus | 1461 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 104 g / km |
| Kokonaismassa | 1770 kg |
| Omapaino | 1380 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN (LOMALLA)
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;int;i.h;per;kas
Niklas Kiiskilä
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ila;isk;.ki;las;nik
Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;los;kah;pe.;roo
Assar Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;ar.;ass
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Vili Saukko
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;auk;i.s;vil
Aaro Härkki
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ki/;ark;o.h;aar
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar