Perustiedot
| Rekisterinumero | ILE-916 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 30.4.2025 |
| Ajomäärä | 266000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Adam |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- 2xRenkaat 2xVanteet
- Huoltokirja viim. 4/26 266tkm
- Lohkolämmitin sisäpistokkeella
- Automaatti-ilmastointi
- Lasikattoluukku
- Etuistuinten 4-suuntainen säätö
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimille
- Lämmitettävät etuistuimet
- Mukavuusistuimet edessä
- Niskatuet kaikilla neljällä istuinpaikalla
- Suhteessa 50/50 taittuva takaistuin Flat Floor
- Toisen penkkirivin Easy Entry ja toisen penkkirivin istuinpaikat kahdelle
- Vakionopeudensäädin
- Ajotietokone, jossa ecoFLEX Drive Assist -avustin
- Nopeudenrajoitin
- Etuturvatyynyt ja sivuturvatyynyt edessä, kattoturvatyynyt
- Takalasinpyyhin
- ABS-jarrut
- Mäkipidätin
- Sähkösäätöiset etuikkunat
- Säädettävä ohjauspyörä, korkeus- ja syvyyssuunnassa
- Nahkaverhottu ohjauspyörä
- Radion ja vakionopeuden säätimet ohjauspyörässä
- Bluetooth
- USB-liitin
- Aux-in-liitin
- Seitsemän kaiutinta
- CD3.0 BT radio/cd-soitin, MP3-yhteensopiva
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.4.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.4.2013 |
| Kuutiotilavuus | 1398 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 64 kw / 87 hv |
| CO₂-päästöt | 119 g / km |
| Kokonaismassa | 1480 kg |
| Omapaino | 1199 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat