Perustiedot
| Rekisterinumero | KML-968 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 23.12.2025 |
| Ajomäärä | 202000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Astra |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Automaatti-ilmastointi
- Pysäköintitutka, sensorit edessä ja takana
- 40/60 suhteessa jaettava takaistuimen selkänoja
- Aktiiviset etuistuinten pääntuet, säädettävät
- Etumatkustajan istuimen kaksisuuntaiset säädöt
- Kuljettajan istuimen nelisuuntaiset säädöt
- Lämmitettävät etuistuimet
- Pääntuet kaikilla istuinpaikoilla
- Takaistuimen kyynärnoja ja suksiluukku
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä
- Lämpökanavat takajalkatilaan
- QuickHeat - pikalämmitin dieselmalleihin
- Oikea etuturvatyyny poiskytkettävissä
- Turvatyynyt edessä, sivuturvatyynyt ja verhoturvatyynyt
- Ajotietokone ja Check Control
- Bluetooth-matkapuhelinvalmius, handsfree
- Ohjauspyörän säätö, korkeus- sekä syvyyssuunnassa, säätyvä tehostus
- CD400 Plus Radio/CD-soitin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.11.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.11.2013 |
| Vetopainot | 750 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1956 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 121 kw / 165 hv |
| CO₂-päästöt | 154 g / km |
| Kokonaismassa | 2155 kg |
| Omapaino | 1613 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat