Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Opel Combo -tila-auto, joka on kuin luotu kesän seikkailuihin! Tämä luotettava menopeli tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen ajomatkoille. Mukana kahdet renkaat, joten olet valmis kaikkiin sääolosuhteisiin. Vetokoukku mahdollistaa kärryn tai vaunun vetämisen, joten kesäreissut sujuvat kuin tanssi. Vakionopeudensäädin ja ilmastointilaite tekevät pitkistäkin matkoista nautinnollisia. Jos tämä Opel Combo voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | SON-986 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 14.4.2025 |
| Ajomäärä | 120000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Combo |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Samuel Riikonen
Auto- ja caravanmyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltomuistio
- Kahdet renkaat
- Kahdet erikoisvanteet
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin
- Lämmitettävät etuistuimet
- Ilmastointilaite
- Multimediatietoviihdejärjestelmä, 8“ kosketusvärinäyttö, 2 x USB -liitäntä, bluetooth, 4 kaiutinta
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä
- Lämmitettävä nahkapäällysteinen ohjauspyörä
- Monitoimisäätimet ohjauspyörässä
- Molemminpuoliset liukuovat
- Takaistuimissa on ISOFIX-kiinnitysjärjestelmä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.9.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.9.2020 |
| Vetopainot | 720 kg / 1150 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 156 g / km |
| Kokonaismassa | 2050 kg |
| Omapaino | 1441 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy