Perustiedot
| Rekisterinumero | KRH-184 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 22.4.2026 |
| Ajomäärä | 172000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Corsa |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomi-auto
- Huoltomuistio
- Ratinlämmitin
- Vakionopeudensäädin
- Kahdet renkaat
- Kahdet avaimet
- Automaatti-ilmastointi
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Takalasin lämmitys
- Takalasinpyyhkijä
- Takasumuvalot
- Aktiiviset pääntuet edessä
- Jaettava takaistuimen selkänoja ja istuin (60/40)
- Lämmitettävät etuistuimet
- Ajovakauden hallintajärjestelmä (ESP), luistonesto (TC)
- Säädettävä ohjauspyörä, korkeus ja syvyyssuunnassa
- Radiosäätimet ohjauspyörässä
- 3-puolainen ohjauspyörä, nahkaverhottu
- Ajotietokone
- Turvatyynyt edessä, sivuturvatyynyt ja kattoturvatyynyt sekä turvavöiden esikiristimet edessä
- Sähkötoimiset ikkunannostimet etuovissa
- Sähkösäätöiset ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.5.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.5.2012 |
| Vetopainot | 500 kg / 850 kg |
| Kuutiotilavuus | 1229 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 63 kw / 86 hv |
| CO₂-päästöt | 119 g / km |
| Kokonaismassa | 1625 kg |
| Omapaino | 1163 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy