Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | CNY-595 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 30.1.2026 |
| Ajomäärä | 121000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Insignia |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Huoltokirja
- Vakionopeudensäädin, adaptiivinen
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kauko-ohjauksella
- HUD - Kuljettajan heijastusnäyttö
- Urheiluistuimet
- Kaistavahti
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Nahkaverhoiltu lämmitettävä ohjauspyörä
- Keyless, avaimeton keskuslukitus ja käynnistys
- Start-stop-järjestelmä
- Sähkötoiminen takaluukku
- Kahdet renkaat kevytmetallivanteilla
- Ilmastointi, automaattinen
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Äänentoistojärjestelmä kosketusnäytöllä ( Radio + BT + USB )
- Navigointijärjestelmä 8” kosketusnäytöllä
- ISOFIX-kiinnitys takana sivuistuimissa
- Tummennetut takasivuikkunat ja takalasi
- Kuljettajan 8" ajotietokoneen näyttö
- Kattokaiteet
- Sadetunnistin
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Rengaspainevalvontajärjestelmä (TPMS)
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonestojärjestelmä (TCS)
- Ohjaustehostin
- 2 x avain
- Sähköpeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.2.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.2.2020 |
| Vetopainot | 730 kg / 1250 kg |
| Kuutiotilavuus | 1490 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 121 kw / 165 hv |
| CO₂-päästöt | 145 g / km |
| Kokonaismassa | 2080 kg |
| Omapaino | 1505 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar