Perustiedot
| Rekisterinumero | FPO-733 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 22.10.2024 |
| Ajomäärä | 116000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Insignia |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- 2 x renkaat + 2 x alumiinivanteet
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kauko-ohjauksella
- Keyless go - avaimeton kulku ja käynnistys
- Vetokoukku
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Sähkötoiminen takaluukku
- HUD - tuulilasinäyttö
- LED-päiväajovalot
- Puolinahkaistuimet
- Ratinlämmitin
- Automaattipitkät
- Törmäysvaroitin
- Kaistavahti
- Android auto
- Apple carplay
- Penkinlämmittimet edessä
- Isofix kiinnikkeet
- Automaattinen ilmastointi
- Liikennemerkkitunnistin
- Navigointi
- Monitoimiohjauspyörä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.11.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.11.2020 |
| Vetopainot | 730 kg / 1050 kg |
| Kuutiotilavuus | 1490 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 121 kw / 165 hv |
| CO₂-päästöt | 159 g / km |
| Kokonaismassa | 2110 kg |
| Omapaino | 1505 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;int;i.h;per;kas
Niklas Kiiskilä
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ila;isk;.ki;las;nik
Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;los;kah;pe.;roo
Assar Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;ar.;ass
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Anton Nuora
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ra/;nuo;on.;ant
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar