Perustiedot
| Rekisterinumero | GMG-832 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 4.2.2026 |
| Ajomäärä | 214000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Insignia |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Santeri Nieminen
Automyyjä FI | EN | SV
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 04/26 - 214tkm) Venttiilikoppa vaihdettu samalla
- Jakopää ketjulla
- 2x Renkaat, 2x aluvanteet
- Verhous: Nahkaverhous - Siena, rei´itetty musta
- Pysäköintitutka, edessä ja takana
- Kaksivyöhykkeinen automaatti-ilmastointi
- Webasto/Eber kellolla kaukosäädöllä
- Urheiluistuimet edessä
- Lämmitettävät etuistuimet
- Kuljettajan istuimen sähkötoiminen ristiseläntuki
- Isofix-kiinnitysvalmius kaikissa takaistuimissa
- Etumatkustajan istuimen kaksisuuntaiset säädöt
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Sähkötoimiset sivuikkunat edessä
- Sähkötoimiset sivuikkunat takana
- Sadetunnistin
- Sähkötoiminen käsijarru
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Monitoimisäätimet ohjauspyörässä
- USB-liitin
- Aux-in-liitin
- CD-soitin
- Digitaalinen 4,2 tuuman värinäytöllinen kuljettajan tietokeskus ohjauspyörän takana
- Automaattisesti himmenevä sisätaustapeili
- Ajovalot, halogeeni
- Sisävalaistuspaketti: Lukuvalot katossa, edessä ja takana - Valot aurinkosuojien meikkipeileissä
- Talvipaketti Lämmitetyt etuistuimet (KA1) - Ajovalojen pesulaite (CE4) - Ohjauspyörän lämmitin (UVD)
- Valo- ja näkyvyyspaketti Sadetunnistin (CE1) - Automaattisesti himmenevä taustapeili (DD8) - Ajovaloautomatiikka tunnelitunnistimella (TTW)
- Sähkösäätöiset lämmitetyt ulkopeilit
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Tavaratilan peite
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.1.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.1.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1364 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 136 g / km |
| Kokonaismassa | 2140 kg |
| Omapaino | 1613 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Santeri Nieminen
Automyyjä FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;iem;i.n;ter;san
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari