Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | NLK-309 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 30.7.2025 |
| Ajomäärä | 67000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Insignia |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Santeri Nieminen
Automyyjä FI | EN | SV
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltokirja (ed. huolto 04/26 - 66tkm)
- Automaattivaihteiston öljyt vaihdettu 04/26 - 66tkm
- Webasto kaukosäädöllä
- Kaksivyöhykkeinen automaatti-ilmastointi
- Pysäköintitutka, sensorit edessä ja takana
- 40/20/40-takaistuin, sähköinen lukituksen vapautus takaistuimille
- Etumatkustajan istuimen neljäsuuntaiset säädöt
- Isofix-kiinnitysvalmius takaistuimissa
- Kuljettajan istuimen kahdeksansuuntaiset säädöt, sis. korkeudensäädön
- Kuljettajan istuimen sähkötoiminen ristiseläntuki
- Lämmitettävät etuistuimet
- Pääntuet kaikilla viidellä istuinpaikalla
- Ajonvakautusjärjestelmä (ESP)
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Hiukkassuodatin (GPF) bensiinimoottorit
- Turvatyynyt, sivuturvatyynyt edessä ja takana sekä verhoturvatyynyt
- Multimedia Navi Pro, navigaattori, 8 tuuman kosketusvärinäyttö, teho 4x20W, seitsemän premium-kaiutinta, bluetooth-handsfree, kaksi USB-liitintä, haineväantenni (US3)
- USB-liitin
- Monitoimisäätimet ohjauspyörässä
- Aktiivinen konepelti
- Opel EYE: Aktiivinen kaistallapitoavustin, automaattinen hätäjarrutus alhaisissa nopeuksissa ja jalankulkijan tunnistus, edelläajavan etäisyydentunnistus
- Ajovalot, halogeeni
- Etusumuvalot
- LED-päiväajovalot ja LED-takavalot
- Takasumuvalo
- ABS-jarrut, levyjarrut edessä ja takana, hätäjarrutehostin ja kaarrejarrutuksen hallinta
- Hätäjarrutuksesta varoittavat jarruvalot
- Sähkötoiminen käsijarru
- Törmäyshälytys ja hätäjarrutustehostin
- Sähkötoimiset sivuikkunat edessä
- Sähkötoimiset sivuikkunat takana
- Sähkösäätöiset lämmitetyt ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.7.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.7.2019 |
| Vetopainot | 730 kg / 1405 kg |
| Kuutiotilavuus | 1490 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 121 kw / 165 hv |
| CO₂-päästöt | 167 g / km |
| Kokonaismassa | 2110 kg |
| Omapaino | 1522 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Niittymaantie 8, ESPOO
Tätä ajoneuvoa myy
Silja Ylä-Pöntinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nti;-po;yla;ja.;sil
Joel Ojala
Automyyjä FI | EN | SV | DE
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;l.o;joe
Santeri Nieminen
Automyyjä FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;iem;i.n;ter;san
Petrus Nilsson
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;on/;lss;.ni;rus;pet
Antti Riekki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kki;rie;ti.;ant
Johannes Hokkanen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;hok;es.;ann;joh
Jarmo Möttö
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;to/;mot;mo.;jar
Rasmus Salin
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lin;.sa;mus;ras
Matti Ropponen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;pon;rop;ti.;mat
Dennis Arnold
Sisäänostaja FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;d/r;nol;.ar;nis;den
Kalle Varjonen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jon;var;le.;kal
Henry Juss
Myyntipäällikkö FI | EN | EST
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;jus;ry.;hen