Perustiedot
| Rekisterinumero | XMV-706 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 4.3.2026 |
| Ajomäärä | 171000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Insignia |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 13 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Vetokoukku
- Lohkolämmitin/Moottorilämmitin + sisäpistoke
- Kahdet renkaat
- Kahdet erikoisvanteet
- Vakionopeudensäädin
- OPC Line -ulkoasupaketti: Korinväriset: etuhelma (BPF), takahelma (BPG), takaspoileri (TTV), OPC-mallimerkintä (W34)
- Automaatti-ilmastointi, kaksivyöhykkeinen
- Pysäköintiavustin edessä ja takana
- Etuistuinten aktiiviset pääntuet
- Mukautuvat Bi-Xenon-ajovalot (AFL-valot)
- Etumatkustajan istuimen kaksisuuntaiset säädöt
- Kuljettajan istuimen kuusisuuntaiset säädöt
- Kyynärnoja suksiluukulla takana
- Lämmitettävät etuistuimet
- Sport-istuimet edessä
- Matkapuhelinportaali, bluetooth, ääniohjaus, GID
- Radio CD 400
- Sähkösäätöiset ja sähköisesti sisäänpäin taittuvat lämmitetyt ulkopeilit ja automaattisesti himmenevä vasen peili
- Ohjauspyörä, nahkaverhottu, Sport
- Ajotietokone monitoiminäytöllä:
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä
- Sähkötoimiset ikkunannostimet takana
- Tummennetut takasivuikkunat ja takaikkuna
- Isofix-kiinnityslenkit kaikilla takaistuimilla
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.2.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.2.2013 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 184 kw / 250 hv |
| CO₂-päästöt | 214 g / km |
| Kokonaismassa | 2290 kg |
| Omapaino | 1843 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy