Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZMH-126 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 20.1.2026 |
| Ajomäärä | 257000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Insignia |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- **Ole nopea! Laajasti huollettu yksilö!**
- Huoltokirja ( Vasta huollettu! 02.2025)
- Neliveto
- Automaattivaihteisto
- Ei adblue!
- 2x renkaat
- 2x Erikoisvanteet
- 2x avain
- Kuskin istuin muistilla sähkösäädöin
- Sport- ohjauspyörä lämmitettävä
- Navigaatio järjestelmä
- Pysäköinti tutka
- Vetokoukku
- Pa-Lämmitin, Eber kaukosäädöllä
- Urheilulliset etuistuimet
- Nelivetomallien lisävarusteet:
- Ajonvakautusjärjestelmä (ESP)
- FlexRide-alustajärjestelmä
- Comfort-etuistuimet
- Etuistuinten aktiiviset pääntuet
- Etumatkustajan istuimen kaksisuuntaiset säädöt
- Isofix-kiinnitysvalmius kaikissa takaistuimissa
- Keskikyynärnoja etuistuinten välissä ja säilytyslokero
- Kuljettajan istuimen nelisuuntaiset säädöt
- Kuljettajan istuimen sähkötoiminen ristiseläntuki
- Lämmitettävät etuistuimet
- Pääntuet kaikilla viidellä istuinpaikalla
- Takaistuimen keskikyynärnoja ja suksiluukku
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset sivuikkunat edessä
- Sähkötoimiset sivuikkunat takana
- Takalasinpyyhin ja takalasin pesulaite
- Oikean etuistuimen turvatyyny poiskytkettävissä (avain-ohjattu)
- ABS-jarrut, levyjarrut edessä ja takana, hätäjarrutehostin ja kaarrejarrutuksen hallinta
- Hätäjarrutustehostin
- Sähkötoiminen käsijarru
- Monitoimisäätimet ohjauspyörässä
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- USB-liitin
- Aux-in-liitin
- CD-soitin, toistaa myös MP3-levyjä
- Digitaalinen 4,2 tuuman värinäytöllinen kuljettajan tietokeskus ohjauspyörän takana
- IntelliLink Touch R700
- Tuontiauto (Ruotsi 03.08.2018)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.8.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.1.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1956 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 143 kw / 194 hv |
| CO₂-päästöt | 169 g / km |
| Kokonaismassa | 2435 kg |
| Omapaino | 1953 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;hyy;on.;ant
Jaakko Jussila
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ssi;.ju;kko;jaa
Kuutti Mäenpää
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;enp;.ma;tti;kuu
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant