Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Opel Mokka, joka sopii kuin nenä päähän kesän seikkailuihin! Tämä valkoinen maastoauto on varustettu automaattivaihteistolla ja tarjoaa mukavaa kyytiä niin kaupungissa kuin maantiellä. Mukavuus on taattu kahdella rengassarjalla, rattilämmittimellä ja LED-ajovaloilla. Navigointijärjestelmä ja peruutuskamera tekevät ajamisesta sujuvaa ja stressitöntä. Elektroninen kaksivyöhykkeinen ilmastointi pitää matkustamon viileänä helteilläkin. Jos tämä Opel Mokka voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CKH-121 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 5.12.2025 |
| Ajomäärä | 250000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Mokka |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltomuistio
- Kahdet renkaat
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Peruutuskamera
- Avaimeton avaus/lukitus- ja käynnistys-järjestelmä
- Elektroninen kaksivyöhykkeinen ilmastointi
- Rattilämmitin
- Moottorilämmitin + sisätilalämmitin
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- Kuljettajan istuimen kyynärnoja
- Navigointijärjestelmä
- LED-ajovalot
- Lämmitettävät etuistuimet
- Etumatkustajan istuimen kaksisuuntaiset säädöt (eteen/taakse) ja selkänojan kallistus
- Mukavuusistuimet edessä
- Suhteessa 60/40 kaadettava takaistuin
- Kuljettajan istuimen nelisuuntaiset säädöt (eteen/taakse ja ylös/alas) ja selkänojan kallistus
- ESP-ajovakautusjärjestelmä, luistonesto
- Etumatkustajan etuturvatyynyn poiskytkentämahdollisuus
- Ajotietokone
- Sisätaustapeilin automaattihimmennys
- Bluetooth & audio striimaus
- USB ja Aux-in -liitin
- Säädettävä ohjauspyörä, korkeus- ja syvyyssuunnassa
- 4,2 tuumainen kuljettajan tietokeskus värinäytöllä
- Kuusi kaiutinta
- Radio/CD-soittimen kaukosäätö ohjauspyörässä
- R4.0 IntelliLink-multimediajärjestelmä, 7 tuumainen värikosketusnäyttö
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä
- Takalasinpyyhin
- Tummennetut takasivuikkunat ja takaikkuna
- Sähkösäätöiset ja lämmitettävät ulkopeilit, sähköisesti taittuvat
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Polttoainetankin lukituksen kauko-ohjaus
- Nahkaverhottu kolmipuolainen ohjauspyörä, jossa radio/CD-soittimen kaukosäätö
- Tavaratilan kaksoislattia
- Osanahkaverhous - Jet Black
- Ajovaloautomatiikka
- Etusumuvalot
- Kaukovaloautomatiikka
- Siipimalliset päiväajovalot
- Rengaspaineiden valvontajärjestelmä
- Hätäjarrutustehostin
- Mäkipidätin, HSA
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.10.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.10.2016 |
| Vetopainot | 500 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1364 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 149 g / km |
| Kokonaismassa | 1843 kg |
| Omapaino | 1409 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy