Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | CPK-331 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 28.11.2025 |
| Ajomäärä | 76000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Mokka |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä
- 40/60 suhteessa jaettava takaistuimen selkänoja
- Etumatkustajan istuimen nelisuuntaiset säädöt
- ISOFIX-kiinnikkeet takaistuimien sivupaikoilla
- Kuljettajan istuimen kuusisuuntaiset säädöt
- Lämmitettävät etuistuimet
- Vakionopeudensäädin
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä
- Sähkötoimiset ikkunannostimet takana
- Turvatyynyt edessä, sivuturvatyynyt ja verhoturvatyynyt
- ABS-jarrut, hätäjarrutustehostin ja kaarrejarrutuksen hallinta
- Sähkötoiminen käsijarru
- Ohjauspyörän säätö, korkeus- sekä syvyyssuunnassa
- Nahkaverhoiltu Sport-ohjauspyörä, 3-puolainen (sis. radion monitoimisäätimet ohjauspyörässä ja vakionopeudensäätimen)
- 7" Infotainment, DAB+, USB -liitäntä, bluetooth, 4 kaiutinta
- 7" kuljettajan ajotietokoneen värinäyttö
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.5.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.5.2021 |
| Vetopainot | 620 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 125 g / km |
| Kokonaismassa | 1700 kg |
| Omapaino | 1270 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy