Perustiedot
| Rekisterinumero | YKP-680 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 6.9.2024 |
| Ajomäärä | 91000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Oranssi |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 2008 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Automaattivaihteisto
- Suomiauto
- 1 om.
- Huoltokirja, viimeisin huolto 87856 km 4.12.2025
- Jakohihna vaihdettu -2/2026
- 2 x renkaat aluvanteilla
- 2 x Avain
- Pysäköintitutka takana
- Peruutuskamera 180
- Vakionopeudensäädin + nopeudenrajoitin
- Metalliväri
- Peugeot Full LED Technology -ajovalot
- LED-sumuvalot ja kääntymisvalot
- Kaukovaloavustin
- LED-päiväajovalot
- LED-takavalot
- Automaattisesti kytkeytyvät ajovalot
- Mirror Screen -toiminto
- Bluetooth-matkapuhelinvalmius
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Radio+6 kaiutinta
- Käynnistyspainike
- "Black Diamond" musta katto
- 7'' kosketusnäyttö
- ESP ajovakauden hallintajärjestelmä
- 6 turvatyynyä
- Kattokiskot
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset lasinnostajat ovissa
- Digitaalinen 3D-mittaristo
- Musta kattoverhoilu
- Tummennetut takaikkunat
- Helma- ja kaarilistat
- LED-lähestymisvalot
- 17" kevytmetallivanteet
- ISOFIX–kiinnikeet takaistuimella (2 kpl)
- Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkosivupeilit.
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Mäkilähtöavustin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.9.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.9.2020 |
| Vetopainot | 640 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 140 g / km |
| Kokonaismassa | 1740 kg |
| Omapaino | 1280 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter