Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi sinulle tyylikäs Peugeot 208, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu viistoperä tarjoaa mukavuutta automaattivaihteiston ja automaatti-ilmastoinnin ansiosta. Mukana tulevat kahdet renkaat varmistavat, että olet valmis kaikkiin sääolosuhteisiin. Älypuhelimen integrointi tekee navigoinnista ja musiikista helppoa, ja LED-ajovalot tuovat valoa pimeimpiinkin iltoihin. Jos tämä Peugeot 208 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | IOE-370 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 27.11.2024 |
| Ajomäärä | 46000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 208 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Suomiauto
- Huoltokirja, viimeisin huolto 45tkm 7/25
- Jakohihna vaihdettu 45tkm 7/25
- Kahdet renkaat vanteineen
- 2 x Avain
- Automaatti-ilmastointi
- Vakionopeudensäädin + nopeudenrajoitin
- Älypuhelimen integrointi (Apple CarPlay & Android Auto)
- Pack Safety: automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä (AEBS2), törmäysvaroitin, kaistavahti ja -avustin, laajennettu liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä ja kuljettajan vireystilan valvontajärjestelmä
- LED-ajovalot
- Monitoimiohjauspyörä
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä
- Sähköpeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.8.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.8.2020 |
| Vetopainot | 580 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 131 g / km |
| Kokonaismassa | 1625 kg |
| Omapaino | 1165 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter